CzechEnglish

O nás

Zažijte pohodové dny u brněnského moře!

Penzion Kozí Horka je umístěn v překrásném a klidném prostředí na brněnské přehradě. Poloha penzionu je ideálním místem pro volné dny odpočinku ať již vyznáváte aktivní životní styl nebo potřebujete jen pohodu a relaxaci na klidném místě. Pokud Vás láká navštívit pulsující život jedinečného města Brna, uvítáte možnost dobrého spojení brněnské MHD s využitím lodní dopravy.

Penzion nabízí ubytování v klasických dvoulůžkových pokojích s možností přistýlek a vlastním sociálním zařízením. Ubytovat se můžete i ve dvou pokojích s balkonem a působivým výhledem na vodní hladinu brněnské přehrady. Součástí naší nabídky je i komfortní rodinný apartmán s kuchyní, dvěma ložnicemi a venkovním posezením hodící se pro páry toužící po absolutním soukromí či rodinu s malými dětmi. Pro naše hosty je k dispozici bezplatné parkoviště, úschovna sportovních potřeb, prostorné terasy s výhledem na přehradu a venkovní posezení s grilem i krbem.

Součástí ubytování jsou bohaté snídaně podávané v jídelně pro ubytované hosty, které připravujeme ve spolupráci s lokálními dodavateli.

Spolupracujeme